Bloog Wirtualna Polska
Są 1 157 974 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Kalendarz

« lipiec »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Każdego dnia witam się z aniołami . To aniołów zapraszam do swojego życia i proszę ich o opiekę, rozwiązanie problemów lub wskazówki. Każdy dzień jest bowiem doświadczeniem czy...

więcej...

Każdego dnia witam się z aniołami . To aniołów zapraszam do swojego życia i proszę ich o opiekę, rozwiązanie problemów lub wskazówki. Każdy dzień jest bowiem doświadczeniem czy to dobrym czy też trudnym ,lecz wiem iż mamy wpływ na swoje działania ,myśli i cel.

Zapraszam tu

http://angemonika.wordpress.com/

schowaj...

O mnie

Jestem kobietą , matką i dzieckiem .
Kocham swoje anioły , lubię pisać czasem wiersze
moją pasją są karty anielskie ,numerologia oraz to co tajemnicze.

Statystyki

Odwiedziny: 55740
Wpisy
  • liczba: 112
  • komentarze: 582
Galerie
  • liczba zdjęć: 279
  • komentarze: 10
Punkty konkursowe: 0
Bloog istnieje od: 1979 dni

Lubię to

Horoskop

Ryby

Panuj nad emocjami, gdyż możesz zrobić lub powiedzieć coś, co przyprawi Cię potem o ból głowy. Niestety nie będzie to zbyt łatwe zadanie i raczej wróżę kłopoty z otoczeniem. Najlepiej jeśli jednak wyjdziesz na świeże powietrze, skontaktujesz się z naturą, ona cię wytonuje i uspokoi.

więcej na horoskop.wp.pl

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl

Witaj w krainie aniołów . Znalazłeś się tu nie przez przypadek tylko dlatego ,że anioł Cię tu zaprosił.

Zdjęcia w galeriach.


MÓJ DRUGI BLOG

piątek, 06 maja 2011 19:16

http://drogaaniola.bloog.pl/

tu piszemy modlitwy , prośby ,które chcecie przekazać Aniołom .

Niech wiara , nadzieja , miłość będzie z nami .

Aniołowie niech nas wspierają każdego dnia i wysłuchują naszych próśb.


Podziel się
oceń
0
0
Tagi: anioły

komentarze (0) | dodaj komentarz

Prawie wszystko o aniołach ....

wtorek, 03 maja 2011 17:41

Wyobrażenie anioła stróża jest tak dalece rozpowszechnione, że można je odnaleźć w każdej ludzkiej duszy. Mówią o nim Żydzi, Grecy nazywają go daimonion, Rzymianie genius. Nawet jeśli wielu ludzi nie wierzy dziś w Boga lub ma trudności z nawiązaniem osobistego stosunku ze Stwórcą, wierzą oni w anioła stróża. Wiara ta jest rodzajem "poszukującej wiary" w Boga. Bo ten, kto mówi o swoim aniele stróżu, wie, ze pochodzi on od Boga, że sam Bóg postawił tego anioła u jego boku. Równocześnie jednak ten, kto mówi o aniele stróżu, nie musi się wcale przyznawać od razu do wiary w całą dogmatykę chrześcijańską. Wyraża jedynie to, czego sam doświadczył. Doświadczenie to otwiera go na anielski wymiar. Anioły są stworzeniami Boga; Jego zbawcza bliskość objawia się dzięki ich obecności w konkretnej konstelacji niebezpieczeństw — podczas jazdy samochodem, podczas pożaru domu, przy poślizgnięciu się na ulicy. Anioł jest skonkretyzowaniem obecności Boga. Przez niego Bóg działa w naszej codzienności. O wiele więcej jest dziś takich ludzi, którzy akceptują to boskie oblicze, niż tych, którzy w jednoznaczny sposób nazywają Boga swym ojcem i matką.

Jezus mówi, że aniołowie stróżowie patrzą w oblicze Pana. Za ich pośrednictwem każdy człowiek ma kontakt z Bogiem. Każdy jest w Jego pobliżu. Każdy za pośrednictwem swego anioła dosięga Królestwa Bożego. Człowiek nie jest ograniczony wyłącznie do tego, co widzialne i wykonalne. Jest otoczony tajemnicą. Nie jest sam, gdy jest samotny. Nie jest opuszczony, gdy idzie sam jeden przez las. Język religijny, który również w postmodernizmie jest dla wielu całkowicie zrozumiały, zostałby przetłumaczony przez psychologa w następujący sposób: wyobrażenie anioła stróża kontaktuje człowieka z obronnymi i ochronnymi siłami jego podświadomości. Pomaga mu w tym, by bardziej na siebie uważał oraz by poddawał się życiu w sposób mniej obarczony strachem. To, co psychologia stara się z pewnym wysiłkiem wytłumaczyć, jest w podświadomy sposób dla wielu zupełnie jasne. Ludzie nie żyją wyłącznie w rzeczywistości swego krytycznego rozumu, ale też w "międzyobszarach", w których zdają sobie sprawę z istnienia łączności między niebem a ziemią, między tym, co widzialne, a tym, co niewidzialne. A ponieważ są obeznani z tym "międzyobszarem" już od dzieciństwa, potrafią zaakceptować wyobrażenie anioła stróża. Nie myśląc o tym w sposób krytyczny, są w głębi serca przekonani, iż towarzyszy im anioł stróż i chroni ich przed niebezpieczeństwami.

Helmut Hark, ewangelicki ksiądz i psychoterapeuta, często posługuje się w terapii wyobrażeniami anioła stróża. W grupie samopoznania poprosił jej uczestników, by zastanowili się nad osobistym znaczeniem ich anioła stróża. Otrzymał następujące odpowiedzi:
"Chroni na drodze. Wspiera. Trzyma zło z dala od człowieka. Działa poprzez szczęśliwe zbiegi okoliczności. Dzięki niemu dzieją się rzeczy. Pojawia się w sytuacjach granicznych. Dzięki niemu otrzymuję zachętę do dobrych uczynków. Jest bratem bliźniakiem duszy. Jest moim osobistym patronem chroniącym. Czasem mnie ostrzega. Stanowi dla mnie wyższą inteligencję. Przemawia do mnie za pomocą głosu wewnętrznego. Jest duchowym prawizerunkiem mojej duszy... Inspiruje moją wyobraźnię. Dzięki niemu skuteczne stają się uzdrawiające energie. Dzięki niemu wpadam na zbawcze pomysły" (Hark, 141 i n.).
Poglądy te świadczą o tym, że również ci ludzie, którzy raczej trzymają się z dala od Kościoła, mają dziś przeczucie, iż nie są pozostawieni sami sobie. Przekonanie, że towarzyszy im anioł stróż, że ostrzega ich przed niebezpieczeństwem i wkracza, by ich ratować, wyraża ich wiarę w boską opiekę i pomoc. Bardzo często nie potrafią sobie wyobrazić Boga jako takiego. Konkretyzuje się On dla nich w postaci anioła. W ten sposób wkracza w ich codzienność. Podczas terapii wyobrażenie opiekuńczego anioła działa często jako wzmocnienie i uzdrowienie. I tak Helmut Hark opowiada o kobiecie, którą ciągle prześladowały gwałtowne myśli samobójcze. Zobaczyła we śnie anioła, "który przekazał jej nowe, nieznane dotąd poczucie życia" (Hark, 143). Nagle myśli o samobójstwie zniknęły bez śladu. Hark mówi o duchowych energiach anioła stróża, które często zwyciężają i uzdrawiają autodestrukcyjne wzorce życiowe.

Wiara w anioła stróża jest czymś więcej niż tylko dziecinnym wyobrażeniem rozkosznego aniołka, który mi wszędzie towarzyszy. Jeśli będziemy w niego wierzyć również jako ludzie dorośli, nie tylko pokonamy nasze lęki przed codziennymi niebezpieczeństwami na drodze i w pracy oraz przed groźnymi chorobami. Anioł stróż przekazuje nam także poczucie, iż z naszych osobistych kryzysów wychodzimy wzmocnieni. A ten, kto — być może w trakcie terapii — zajmuje się historią swych urazów i czasem, nie mając pojęcia, jak się wydostać z labiryntu własnego dzieciństwa, staje się bezradny, będzie ciągle doświadczać uzdrawiającego działania anioła stróża. Intelektualne zrozumienie naszych urazów nie uzdrowi nas jeszcze. Niektórzy zaczynają nawet wątpić w siebie i w obarczający ich życiorys. Wiara w anioła stróża pozwala ufać, ze pośrodku tego terapeutycznego procesu stanie się coś na kształt cudu, że na dnie duszy pojawi się uzdrawiająca moc, że zjawi się nam we śnie anioł, który przekaże nam dogłębny wgląd w nas samych, lub że nagle, nie wiadomo dlaczego, zniknie strach lub samobójcze myśli. Wiara w anioła stróża uwalnia nas od niezdrowej koncentracji na chorobotwórczych czynnikach historii naszego życia. Pozwala nam też odkryć istniejące w nas uzdrawiające energie. Anioł stróż towarzyszył nam i chronił nas już w dzieciństwie. Jest także teraz z nami i działa w głębi naszego wnętrza, chroniąc nas i uzdrawiając.

fragment książki Anselma Grüna "Każdy ma swego anioła" wydanej przez wydawnictwo "ZNAK".


Podziel się
oceń
0
0
Tagi: anioły

komentarze (2) | dodaj komentarz

ŻYCZENIA

piątek, 22 kwietnia 2011 7:53

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych,pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!

 

Modlitwa świętej Teresy:

  Niech na Ziemi zapanuje pokój.
  Miej zaufanie do tego, że jesteś dokładnie tam, gdzie powinnaś być.
  Nie zapominaj o nieograniczonych możliwościach, które rodzą się z wiary.
  Używaj darów, które otrzymałaś i dziel się miłością, która została Ci ofiarowana.
  Bądź szczęśliwa wiedząc, że jesteś dzieckiem Boga.
  Niech ta obecność zagości głęboko w Tobie, pozwól swojej duszy śpiewać i tańczyć z radości,

  a także kochać.  

 Miłości wystarczy dla każdego z nas.

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Przekaz na tydzień 11.04.17.04.2011

poniedziałek, 11 kwietnia 2011 9:34

 

Anioł Gladioli

NIEZALEŻNOŚĆ

Anioł pojawia się , by wpsomóc Cię w zachowaniu Twojej wolności i niezależności.

Być może czujesz[ czujecie ] się osaczony , nie wiesz ,czy dobrze czynisz ,nie poddając się

pewnym sugestiom.

Słuchaj siebie ,Twoja intuicja

podpowie ,co jest dla Ciebie dobre ,a co nie.

Jesli czujesz jakiś najmniejszy dyskomfort , to poproś Anioła Gladioli

on pomoże Ci uwierzyć i utwierdzić sie w swoich ideałach.

Czasem otoczenie potrafi zbić nas z tropu i wewnętrznie czując ,że źle robimy ,

psotepujemy według tego co mówią nam inni.

Jednak inni, nie zawsze mają rację ,kieruj się swoim własnym systemem

wartości ,swoim wewnętrznym kodem, nie musisz się zgadzać na coś ,co Ci nie odpowiada.

 


Podziel się
oceń
0
0
Tagi: anioły

komentarze (0) | dodaj komentarz

Anioły Kwiatowe

poniedziałek, 04 kwietnia 2011 15:54

 

Anioł Goryczki
Pragmatyzm
Anioł ten patronuje ludziom urodzonym pomiędzy 1 a 10 stycznia .
Przy czym wpływają wibracje zodiakalnego Koziorożca oraz dokładność i zdyscyplinowanie Saturna.
Jesteś istotą niebanalną ,noszącą w sobie wielką tęsknotę za niezwykłą miłością. Potrafisz podejmować dość spektakularne decyzje , ale nigdy nie popadasz w kłopoty .Wynika to zapewne z Twojego rozsądku , które niesie twardy i konsekwentny Saturn .
W uczuciach jesteś zagubiona i cokolwiek rozmarzona , marzysz o ideale , o kimś niezwykłym ,królewnie [królewiczu].Anioł Nieśmiertelnika
Romantyzm
Osoby urodzone w dniach 21 do 31 stycznia podlegają wibracjom Anioła Nieśmiertelnika
Jesteś rasowym wodnikiem i niemały wpływ na Twoje zachowanie ma planeta Uran. Wrażliwy i czuły Nieśmiertelniku ,dla wielu jesteś symbolem skromności i wrażliwości .Posiadając przy tym lotny i finezyjny umysł ,jesteś zapewne atrakcyjny dla płci przeciwnej. Trochę zagubiony z ciebie królewicz lub królewna ,nie zawsze dobrze radzący sobie z realiami życia. Masz jednak szczęście do spotkania ludzi silnych i przedsiębiorczych , dzięki którym podążasz śmiało przez meandry życia Twój romantyczny charakter zniewala i powoduje ,że jesteś kochany , a czasem nawet uwielbiany. Jednym słowem ,powinieneś mieć sporo szczęścia w życiu.Anioł Ostu
Delikatność
Osoby urodzone w czasie od 11do 20 stycznia podlegają wibracjom Anioła Ostu .Oset to roślina niezwykła podlegająca wpływom zodiakalnego Koziorożca .
I chociaż potrafisz sprawiać wrażenie osoby twardej i nieustępliwej , to jednak jesteś czuły i wrażliwy. Stale marzący o wielkich wspaniałych łąkach wypełnionych miłością . Zamknięty być może w pragmatyzmie i oschłości Koziorożca,jednak będący osobą nietuzinkową .Kto Cię nie zna ,ten Cię doceni. W bliższym kontakcie okazujesz się ciepłą i wrażliwa istotą , mającą wielkie pragnienie bycia kochanym lub kochaną .Potrafisz być wiernym do grobowej deski .Wybaczysz wszystko jednak nie zdrady.Anioł Jemioły
Niespodzianka
Ludzie urodzeni w dniach 1 do 10 lutego są poddani energii Anioła Jemioły. Jesteś zapewne osobą ekscentryczną i niebanalną. Poddany wpływom Urana i będąc zodiakalnym Wodnikiem wciąż zadziwiasz otoczenie swoim błyskotliwym umysłem i niekonwencjonalnymi zachowaniami. Zapewne jesteś osobą dość irytująca dla płci przeciwnej z tego względu ,że Twoje ekscentryczne zachowanie ,czynią Cię osobą dość nieprzewidywalna. I nie ma w tym twojej winy ,ponieważ sam nie wiesz co za chwilę wymyślisz lub ,co zechcesz zaplanować. Twoje niezdecydowanie w sprawach uczuć potrafi być deprymujące dla partnera lub partnerki ,ale tak naprawdę to Ty sam nie wiesz czego chcesz.
Anioł Kosmei
Indywidualność
Osobom urodzonym pomiędzy 11 a 19 lutym patronuje Anioł kosmei.Podlegasz także energii zodiakalnego Wodnika .I jego planety Uran. Twój indywidualizm i potrzeba wolności bywa częstokroć przyczyna utrapień innych osób .Zadziwiasz otoczenie swoimi adekwatnymi i niebanalnymi opiniami , doświadczeniem i profesjonalizmem. Trudno Cie zdefiniować ,bo czynisz wrażenie roztrzepanej i nieco ekscentrycznej osoby. Potrafisz wykonywać dość konkretne ruchy w swoim życiu .Jeśli już zdecydujesz się na związek jesteś przewodnikiem , wspaniałym kapitanem , który prowadzi swój statek po spokojnych i dość przewidywanych wodach. Potrzebujesz jednak swojej prywatnej wolności , własnej przestrzeni życiowej ,zakamarków , gdzie nikt nie zagląda. Stąd zapewne uciekasz w świat swojego hobby , które starannie pielęgnując przez cale życie.
Anioł Mimozy
Marzenia
Jesli urodziłeś się pomiędzy 20 a 29 lutego podlegasz wibracjom Anioła Mimozy oraz energiom zodiakalnym Ryb i ich planecie Neptun. Jesteś istotą niezwykle delikatną , czuła i wrażliwą aż do bólu. Cenią Cię za dobroć i chęć niesienia pomocy . Romantyczne Mimozy sa wspaniałymi , czułymi kochankami .One jak mało kto znają sztukę miłosnego uwodzenia. Jesli zostaniesz otoczona opieką i miłością otrzymasz dobrą egzystencję materialną , to odwdzięczysz się czułością i świetnie poprowadzisz dom.Anioł Lili
Władza
Jesli urodziłeś się w dniach od 11 do 20 marca podlegasz opiece Anioła Lili .Spory wpływ na Twoją osobowość mają energie zodiakalnej Ryby i wojowniczego Barana. Stąd zapewne wiele w Tobie przeciwieństw ,co czyni Cie niebanalną istota. Taka niewinna i wydawałoby się delikatna jednak na pozór tylko. Lilia jest symbolem władzy królewskiej. Dlatego możesz stwarzać wrażenie delikatnej i słabej osoby, jednak jesteś przedsiębiorczy i bardzo szlachetny w postępowaniu. Ty nie wchodzisz w nieczyste układy ,idziesz prostą droga.Anioł Tojadu
Oryginalność
Osobom urodzonym w dniach 21 do 31 marca patronuje ten Anioł. Równocześnie podlegasz energiom zodiakalnego Barana i jego planety Marsa.
Jestes silną ,przebojową i dość impulsywna osoba. Świetnie radzisz sobie na płaszczyźnie emocjonalnej .Zadziwiasz otoczenie swoim oryginalnym podejściem do spraw materialnych. Bo niby nie masz nic, żadnych możliwości , marzenia kosmiczne , w stosunku do stanu [posiadania ,jednak w efekcie zdobywasz to ,co zechcesz. Możesz denerwować otoczenie swoją impulsywnością i nadmierną emocjonalnością ,ale dzięki temu jesteś kolorowy i bardzo ludzki.Anioł Geranium
Ognisko Domowe
Jesli urodziłeś się pomiędzy 1 do 10 kwietnia , to Twoja istota opiekuńczą jest ten Anioł. Do tego możesz byc wspomagany energiami zodiakalnego Barana i jego planety Marsa .
Kochasz rodzinę ,zwierzęta i święty spokój .Swoje problemy wolisz rozwiązywać w samotności , zaszyty w pieleszach domowego zacisza. Cenią Cię za wrażliwość i delikatność w podejściu do innych .Dla tzw świętego spokoju ustępujesz ,jednak cierpisz później zaszyty w swoich prywatnych norkach.

Anioł Hortensji
Zaskoczenie
Osobom urodzonym w dniach 11do 20 kwietnia
patronuje ten Anioł. Przy czym poddany jesteś energiom zodiakalnego Barana i planety Marsa.
Zwracasz uwagę płci przeciwnej swoją egzotycznością
,wyrazistością urodą oraz niebanalną osobowością .
Przebojowość i determinacja ,to Twoje atuty.
Potrafisz znaleźć oryginalne i niekonwencjonalne rozwiązania ,czym
zaskakujesz częstokroć swoje otoczenie.


Anioł Dalii
Pożądanie
Jesli urodziłeś się w dniach 21 do 30 kwietnia jesteś poddany
wibracjom tego Anioła.Niebagatelny wpływ maja też energie zodiakalnego Barana i Byka ,co czyni
Cię po trochu wojownikiem , a po części Donżuanem.
Lubisz romanse, Twoja zmysłowość i kochliwość bywa zapewne przyczyną utrapień osób , które
wpadną w Twoje sieci.
A misternie pot[color=olive]rafisz pleść ,bo przecież boginie miłości Wenus patronuje twym poczynaniom.
Jesteś bardzo atrakcyjnym kąskiem dla płci przeciwnej , jednakże po dłuższym
poznaniu możesz stanąć im ością w gardle.


Anioł konwalii
Szczodrobliwość
Wszystkich urodzonym 1 do 10 maja patronuje Anioł Konwalii
Ponadto dość silnym wpływ wywiera zodiakalny Byk i jego planeta Wenus.
Potrafisz ująć otoczenie swoim dobrym i czułym sercem
Jesteś przedmiotem podziwu i szacunku, gdyż
podzielisz się tym co masz
Nie odmówisz oddasz czasem swoje zapasy odłożone na czarna godzinę
Z jednej strony to dobrze ,ale dla innych
Ty czujesz się wykorzystywana i po czasie
uznajesz swoją łatwowierność.
Niby nauczona doświadczeniem ,ponownie popełniasz
te same błędy.
Jesteś tym wspaniałym Głupcem z Tarota ,który idzie przez świat ufny, jak dziecko zapatrzony w wyższe ideały.
[/color]

Anioł Kaczeńca
Emocje
Osoby urodzone w dniach 11 do 21 maja sa poddane wpływom i opeice Anioła Kaczeńca.
Ponadto niebagatelny wpływ na osobowość wywiera energia Byka i planeta Wenus
\Postrzegają Cię jako najlepszego partnera życiowego i przyjaciela.
Zresztą tak jak kwiat którego wibracjom jesteś poddany , uwielbiasz wodę ,otoczenie wody, morze i jeziora.
Stąd teżtak wiele w tobie uczucia ,bo przecież w symbolice woda to uczucia.
Niemniej jednka czasami jesteś nadwrazliwy i dość humorzasty , trudno z Tobą wytrzymać . Co gorsze
Ty sam nie zdajesz sobie sprawy , skąd to się bierze. Sam
dla siebie bywasz nieprzewidywalny w swoich nastrojach i uczuciach.

Anioł Margaretki
Elokwencja
Jesli urodziłeś się w dniach 11 do 31 maja to Patronem jest Anioł Margaretki .Podlegasz
energiom zodiakalnego Bliźniaka i jego planety Merkurego.
Taki zestaw czyni z Ciebie osobę słynąca z błyskotliwości
,dowcipu i tej niezwykłej getkości jeżyka w posługiwaniu się słowem.
Dlatego często zadziwiasz otoczenie intelektem , błyskotliwością umysłu i ciętym językiem.
Jesli zechcesz potrafisz osiągnąć sukces zawodowy ,posiłkując się przy tym dokładnością ,pracowitością
, co nie zawsze Ci się zdarza.
Potrafisz być osoba uporządkowaną i nawet posiadająca cechy bałaganiarza ,niemniej
jednak gdy wchodzisz w stan mobilizacji ,stajesz się układny i porządny.Anioł Dzwonka
Wiadomości
Urodzonym w dniach 1 do 11 czerwca patronuje ten Anioł
\Poddany jesteś również wibracjom
zodiakalnego bliźniaka i ich planety opiekuńczego Merkurego.
Potrafisz być gadułą i trzpiotem .Jednak kochają Cię za bystrość umysłu ,intelekt
niebanalne podejście do codzienności .Jesteś
przy tym wspaniałym towarzyszem życia. Zawsze masz mnóstwo pomysłów na smutne ,szare dni i nie sposób
sie z Toba nudzić .
Znajdziesz ciekawe zajęcia i uatrakcyjniasz je do tego miłą rozmową.Anioł Stokrotki
Konkrety
Osobom urodzonym w dniach 12 do 21 czerwca patronuje ten Anioł ,ponadto poddany jesteś
wibracjom zodiakalnego Bliźniaka i planety Merkurego.
Jesteś stonowaną ,elegancką ujmującą dyplomatka.
To już nie trzpiot i gaduła ,ale bystra i cięty ,mająca jeżyk istota.
Dobrze mieć Stokrotkę w gronie przyjaciół ,ona nie zawiedzie nie oszuka.
Skromna i delikatna ,jednak silna mocna ,bardzo pracowita i konkretna.
Osoba poddana wibracjom Anioła jest bardzo uczciwa i niepodatna na blichtr fałsz otoczenia.
Anioł Tulipana
Złudzenia
Jesli urodziłeś się 22 do 1 lipca to Twoja istota opiekuńcza jest Anioł Tulipana ,a planeta Księżyc.
Księżyc uwrażliwia Cię na piękno świata i świat uczuć , czyni
Cię osobą niezwykłą.
Dla otoczenia możesz wydawać się osobą piękna ,stabilną i silną ,znającą swoją
wartość.
Niemniej jednak w głębi duszy jesteś nieśmiała wrażliwa ,podatny na zranienia częstokroć zapatrzony w wyższe ideały
nie dostrzegasz prawdziwej rzeczywistości.
Anioł Lili Wodnej
Skrępowanie
Urodzonym w dniach 1 do 12 lipca
patronuje ten Anioł ,znak zodiakalnego Raka i jego planety Księżyc.
Jesteś wrażliwą i szczerą osobą aż do bólu.Kochasz rodzinę ,dom, zwierzęta i dzieci.
Za to też jesteś pożądanym [ną] partnerką życiową .Źródłem twoich problemów bywa przesadzona nadopiekuńczość.Prowadzi Cię to droga wiecznych utrapień ,wciąż zamartwiasz się o najbliższych ,chcąc utrzymać wszystko pod kontrolą stajesz się kapryśny ,masz poczucie
skrepowania i ograniczania przez otoczenie.Anioł Fiołka
Miłosierdzie
Jeśli urodziłaś się w dniach 13 do 23 lipca opiekuje się Toba Anioł Fiołka
.Jesteś też pod silnym wpływem energii zodiakalnego Raka i jego planety Księżyca. Postrzegają Cie jako istotę miłą, wrażliwą i delikatna. Kochają Cię nie za przebojowość ,lecz za skromność i wrażliwość .
Pociągająca dla płci przeciwnej jest Twoja miła elegancka aspiracja.
Najciekawsza jest Twoja dusza , dusza Anioła w służbie ludzkości .
Wytrwale pomagasz pokrzywdzonym i nieszczęśliwym .Kochasz
przyrodę ,zwierzęta ,rośliny.
Anioł Dzikiej Róży
Zmysł
Osobom urodzonym w dniach 24.7 do 2 .08 patronuje ten Anioł ,jednocześnie wpływ ma energia zodiakalnego Lwa i planety Słońca.
Jesteś radosną, energiczną i dość żywiołowa istotą.
Kochasz towarzystwo ,zmiany, zabawę smakując życie ,jak słodką pomarańczę.
Uwielbiasz doświadczać smaku życia ,pochłania Cię różnorodność i przygoda.
Zapewne jesteś istotą dość niebanalną o niezwykłym oryginalnym podejściu do życia .Twoja odwaga zachęca innych , często jesteś podziwiany
lecz czasem wzbudzasz zazdrość i nawet zawiść.Anioł Słonecznika
Charyzma
Jesli urodziłeś się w dniach 3 do 12 sierpnia
podlegasz wibracjom i wpływom tego Anioła.
Niebagatelną inspirację mają też wibracje zodiakalnego Lwa i planety Słońca.
Lubisz skupiać na sobie uwagę otoczenia .
Właściwie jesteś osobą silną ,niezależną ,ale jednak jak zwykle jest ale..
Pomimo ,że świetnie radzisz sobie z egzystencją ,potrafisz przebojowo prowadzić swoją firmę lub zajmować eksponowane stanowisko,to masz problem z uczuciami.
Może dziać to z powodu zbyt silnie postawionego Słońca ,a może
nie potrafisz być cierpliwym w stosunku do drugiej osoby.
Nie wiedząc ,gdzie leży problem, szukasz wciąż i wciąż.
Zastanawiasz się kiedy nadejdzie ten ukochany lub ta jedyna.Anioł Róży
Piękno
Jeśli urodziłeś się 13 do 28 sierpnia to Twoja istota opiekuńcza jest ten Anioł .Ponadto wspomaga any jest wibracja zodiakalnego Lwa i Słońca.
Jestes wspaniałą ,niezwykłą istotą .
Róża to mistyczny symbol serca , romantycznej ,ale jakże zmysłowej miłości.
To także środek kosmicznego koła , bardzo kosmiczny i ezoteryczny.
Ludzie kochają Cię za zmysłowość ,seksualność ,namiętność nawet
Twoje kaprysy uchodzą niespostrzeżenie.
Jesteś niebanalną ,romantyczną istotą ,wciąż i wciąż szukając nowych miłośnych wrażeń.
Często jesteś osobą o oryginalnej oszałamiającej urodzie, trudno Ci sie oprzeć.
Często cierpisz na przerost ambicji ,chcesz stać na świeczniku , w blasku jupiterów ,jeśli Ci to nie pisane ,patrzysz na innych.
Częstokroć czerpiąc z nich inspirację ,stajesz się małym lwem na swoim małym ,własnym podwórku.Anioł Hibikusa
Wybór
Jesli urodziłeś sie w dniach 24 sierpnia a 2 września
to podlegasz temu Aniołowi zodiakalnej Pannie i planecie Merkurego.
Można mówić o tobie ,że jesteś esencjonalną ,mocną konkretna osobą.
Przy czym ,jesteś niezwykłą o fascynującej urodzie i ciętym języku osoba.
Przyciągasz innych swoim niebanalnym ,ale analitycznym i dość wyważonym sposobem bycia.
W Tobie można znaleźć wszystko i artystyczną duszę i zdrowy pragmatyzm.
Konkret i ulotność ,czasem jesteś jak kameleon i właściwie otoczenie ma problem ze zdefiniowaniem Twojej osoby.
Faktycznie to postępujesz zgodnie z zasadą ,aby tobie było wygodnie , dotyczy to też sfery uczuć .Na pewno nie zaliczasz się do ludzi ,którzy chcą krzywdy drugiego człowieka .
Wiele w tobie szlachetności i dobroci serca.
Anioł Godzika
Wojownik
Jesli urodziłeś się w dniach 3 do 11 września podlegasz opiekunowi tego Anioła , oraz zodiakalnej Panny i planecie Merkurego.
Jesteś osoba ,która może znaleźć satysfakcję ,zostając mistrzem materii.
Czyli istota konkretną , zrównoważoną ,potrafiącą dojść do wielkiego ziemskiego bogactwa.
Jesli nie zagubisz się w meandrach kont bankowych i spraw materialnych dojdziesz do wielkiego szczęścia .
Być może twoim celem jest zrównoważenie materii z duchowością.
Wiele osób znaku Godzika zmienia się w drugiej części życia.Anioł Astra
Melancholia
Jesli urodziłeś się 13 do 22 września podlegasz opiece tego Anioła oraz wibracjom Panny i planecie Merkurego.
Jesteś wierną i czuła istota ,marzącą o wielkie miłości i wielkim szczęściu.
Twoja układność i surowość zasad jest marzeniem innych.
Ale dla Ciebie to tylko ograniczenia , ta porządność jest dla Ciebie sprawą wymuszoną.
Chociaż uwielbiasz trzymać się w pewnego rodzaju ramach , to z drugiej strony jest to dla Ciebie męczące.
Tęsknie zaglądasz za wyluzowaniem ,jednak sam nie potrafisz lub boisz się , co gorsza dotrzeć do takich właśnie stanów.
Zapewne jesteś osobą dość skomplikowaną , zagłębiającą świat duchowości , szukają innych niekonwencjonalnych rozwiązań.Stąd też zapewne nie jesteś łatwym partnerem życiowym.
Nie potrafiąc zrozumieć siebie , częstokroć nie rozumiesz drugiego człowieka .Anioł Wrzosu
Tajemnica
Jesli urodziłeś się w dniach 23 .9 do 3 października to opiekunem jest Ten Anioł podlegasz energiom zodiakalnej Wagi i planecie Wenus.
Wierny przyjaciel ,dyplomatyczna osoba ,urodzony optymista oto Twoje atuty.
Należysz do osób ,które lubią komfort materialny i otoczenie się pięknymi rzeczami.Jesteś smakoszem i biegłym w sztuce ars amandi.
Przy czym optymistycznie nastawiony do świata jesteś mistrzem w przyciąganiu pozytywnych wydarzeń do swojego życia.
Niektórzy ludzie zazdroszczą Ci tej lekkości ,jednakże nie ma chyba ,czego.
Do wszystkiego dochodzisz ciężką pracą .Swój majątek materialny i duchowy zawdzięczasz swojej wytrwałości i zdeterminowaniu.Anioł Kamelii
Zabawa
Jesli urodziłeś się w dniach 4 do 13 października jesteś pod wpływem tego Anioła, a zodiakalnej Wagi i planety Wenus.
Jesteś dość ambiwalentna ,prawdziwa Waga , z jednej strony powabna z drugiej radosna jak dziecko.
Lekka , powabna ,kapryśna tak odbierają Cię inni.
Otoczenie uwielbia Cię za humor ,lekkie podejście do życia ,wdzięk i urok.
Raczej dostrzegają pozytywy ,wady uchodzą Ci na sucho. Nawet to ,że nie wiesz sama czego chcesz.
Twoje humorki mogą być prawdziwym utrapieniem partnera ,biorących życie zbyt poważnie.
Bo ty niby taka poważna , z drugiej strony chcesz się bawić życiem .W dużej mierze Twoje marzenia się spełniają i zostajesz osoba szczęśliwą ,cieszącą się kropelkami życia.Anioł Bzu
Rozstanie
Jeśli urodziłeś się w dniach 14 do 23 października
podlegasz wibracjom tego Anioła ,zodiakalnej Wagi i planety Wenus.
Jesteś silną niezależną istotą .Częstokroć smutek i melancholie duszy ukrywasz za maską pozornie roześmianego oblicza.Na pewno jesteś osobą fascynującą i niezwykłą dla innych.
Otoczenie uważa ,że masz życie lekkie ,łatwe i przyjemne , jednakże jest inaczej. Swoje wewnętrzne dylematy przeżywasz w zaciszu swojej prywatności .Tam koisz smutki nie raz zaglądając w świat transcendencji .
Ze wszystkich złych doświadczeń chcesz wyciągnąć stosowne wnioski.
Jesteś idealnym partnerem dla niebanalnych i tolerancyjnych osób.Anioł Frezji
Fascynacja
Urodzeni w dniach 24 pazdziernik a 2 listopad to opiekunem jest ten Anioł, podlegasz wibracjom zodiakalnego Skorpiona , a planecie Plutona.
Jesteś mistrzynią magii, fascynująca ,uwodzicielska ,znająca arkana miłosnego kunsztu .
Otoczenie odbiera Cię Twój niezwykły magnetyzm , potrafisz uwieść każdego jeśli tylko chcesz.
Masz wrodzony zmysł piękna i elegancji ,lubisz otaczać się pięknymi rzeczami .Twoje rzeczy są nietuzinkowe i markowe. Masz oko do bibelotów tam ,gdzie inni nie dostrzegają uroku i czaru elegancji ,wartościowych rzeczy. Potrafisz kupić po okazjonalnej cenie nieraz całkiem wartościowe rzeczy. Nadajesz się na marszanda lub kolekcjonera ,gdyż masz smak i tę żyłkę.
Anioł Orchidei
Kaprys
Osoby urodzone w 3 do 12 listopada mają opiekuna Anioła Orchidei , wibrację zodiakalnego Skorpiona i planetę Plutona
Kochaja cię za powab, czar niekonwencjonalne zachowanie .Mają dobra intuicję ,jesteś artystyczną duszą ,a to już wiele ,by osiągnąć sukces. Masz niezwykłą duszę ,zwaną przez niektórych artystyczną .Pociąga Cię to co nieodgadnione , co piękne i faszynujące.Lubisz tajemnice , szczególnie takim woalem otaczasz się w codziennym , uczuciowym życiu.
Zapewne nie jesteś zbyt dobrze rozumiana , nawet przez bardzo bliską Ci osoby. Jest to wynikiem Twojej niezależności i ekscentryczności w zachowaniu. To dobre cechy ,o ile nie przysparzają Ci dylematów.Anioł Piwonii
Prawdomówność
Jesli urodziłeś się w dniach 13 do 22 listopada również jesteś zodiakalnym Skorpionem i masz planetę Pluton.
Możesz być problemem dla ludzi niestałych i fałszywych , Twoja szczerość i prostolinijność potrafi zbić z tropu. Niemniej jednak to nie przysparza ci dylematów , Ty wolisz swoje małe ale wypróbowane grono przyjaciół . Nie lubisz fałszu ,anie nieprawych ciemnych interesów.
Dla Ciebie wszystko powinni istnieć w odcieniach bieli. Pomimo tego doskonale zdajesz sobie sprawę z ciemnych barw tego świata. Przy czym potrafisz poruszać się tylko w tych najjaśniejszych.Anioł Gladioli
Niezależność
Jesli urodziłeś sie w dniach 23 listopada a 2 grudnia to Twoim opiekunem jest ten Anioł, wpływ maja też energie zodiakalnego Strzelca i jego planet Uran.
Uwielbiasz wolność ,niezależność ,dachy utkane gwiazdami i chmurami , wielkie przestrzenie i podróżowanie.
Nie jesteś jednostką ograniczająca ,nie znosisz kontrolowania .
Odnosisz życiowy sukces pracując w terenie lub prowadząc samodzielnie działalność. Jesteś osoba niebanalna ,potrafisz szokować otoczenie swoją niezwykłą niezależnością oraz czystością języka .
Co u Ciebie na sercu to na języku .Niestety nie należysz do najlepszych dyplomatów i Twoja szczerość słowa potrafi deprymować .
Jesteś wspaniałą jednostką i doceni Cie ten kto znajdzie w Tobie przyjaciela.Anioł Mniszka Lekarskiego
Pieniądze
Jeśli urodziłeś się w dniach 3 do 22 grudnia to Twoim opiekunem jest ten Anioł, wpływ maja też energie zodiakalnego Strzelca i jego planet Uran.
Osoba znaku Mniszka to urodzeni kupcy i przedsiębiorcy. Z sukcesem prowadzą firmy handlowe lub jeszcze lepiej agencje reklamowe . Generalnie sprawdzają się w zawodach wymagającego szerokiego kontaktu z ludźmi. Są komunikatywni i elokwentni , potrafią posługiwać się słowem , jak i bronią.
Są nie przeciętnie wygodni. Kochają Cię za niebanalne i dość niekonwencjonalne zachowanie. Za wrodzoną inteligencję i towarzyskość. Także za to , że często jesteś osobą odnoszącą sukces materialny , która chętnie wspomoże innych. Zresztą zarabianie pieniędzy przychodzi Ci z łatwością .Często poruszasz się w świecie mas mediów , zarabiasz dość niekonwencjonalnymi metodami.Anioł lotosu
Zmiany
Jesli urodziłeś się w dniach 13 do 22 grudnia to Twoim opiekunem jest ten Anioł, wpływ maja też energie zodiakalnego Strzelca i jego planet Uran. Jesteś osobą kochającą życie , gotową na zmiany i zmian tych nieustannie doświadczają. Odbierają cię jako istotę życzliwa ,radosną i szczera , bez cienia fałszu i obłudy.
Nie bierzesz życia zbyt serio , masz do niego pewien dystans , czując podświadomie ,że to zaledwie etap wielkiej kosmicznej drogi. Niestety Twoi partnerzy nie zawsze są przygotowani na taki ogląd świata , stąd zapewne konflikty w związku.
Nie sa one jednak wynikiem braku miłości ,której Ci nie brakuje , Twoim ukochanym też ,ale braku zrozumienia.Anioł Szarotki
Wierny Przyjaciel
Jesli urodziłeś się w dniach 23 do 31 grudnia to twoim kwiatowym opiekunem jest ten Anioł , podlegasz energiom zodiakalnego Koziorożca ,a planecie Saturn.
Jesteś istotą niezwykłą , dobrym i wiernym przyjacielem na całe życie.
Pomimo ,że droga Twojego życia jest stroma i trudna , podążasz nią radośnie i energicznie.
Wiele w Tobie optymizmu i radości życia. Ludzie mówią ,że jesteś nie do zdarcia.Dlatego też nie poddajesz się chorobom i właściwie to cieszysz się dobrym zdrowiem , aż do lat sędziwych .
Partner z Ciebie prostoduszny i szczery. Kto doceni Cię ,powie ,że trafił na skarb. Co prawda tracisz często na swoim upieraniu się przy sprawach banalnych i całkiem niepotrzebnie.


Podziel się
oceń
0
0
Tagi: anioły

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


piątek, 3 lipca 2015

Licznik odwiedzin:  55 740